seria 1 | seria 3 | seria 5 | seria 6 | seria 7 X 3   |   X 5  |   X 6   |   Z 4   |   M   |   
Home
Auto Avangarde
Modelet
Diplomatic Sales Servisi
Kontaktoni
12.jpg

 - BMW Seria X6 

  BMW X6.

........................................................
 

 - BMW Seria 3

 Gjenialitet i pagabuar sportiv dhe forma tė pėrkryera estetike qė vetėm njė BMW mund t’i ofrojė...lexo me shume

  - BMW Seria 1
........................................................
 
Premton kėnaqėsi tė paparė nė vozitje,
duke qenė e dizajnuar  konform filozofisė    sė
EfficientDynamics tė  BMW-sė, qė ka pėr  qėllim uljėn e harxhimit tė karburantit dhe
avancimin e dinamikės. ...
lexo me shume
 


" Ne nuk mund t’i ndryshojmë ligjet e fizikës, por mund t’i përdorim për të përfituar nga to. "

Autoavangarde © 2011